Факультет економіки та управління — це давно відомий основний навчально-науковий підрозділ Криворізького економічного інституту, який здійснює якісну  підготовку фахівців за спеціальностями «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і «Маркетинг».

Головною метою діяльності факультету економіки та управління є задоволення потреб в якісній вищій освіті, формуванні розвиненої особистості та виховання професіоналів, які спроможні успішно працювати в конкурентному середовищі України та за її межами.

Діяльність факультету спрямована на якісну підготовку й проведення навчального процесу з метою забезпечення здобуття вищої освіти, з урахуванням сучасних досягнень науки і практики зі спеціальностей відповідних галузей знань.

На сучасному етапі діяльності Криворізького економічного інституту факультет економіки та управління є одним із провідних та потужних факультетів інституту, який представлений п’ятьма кафедрами, а саме:

  • кафедра економіки та підприємництва;
  • кафедра менеджменту та публічного адміністрування;
  • кафедра міжнародної економіки;
  • кафедра маркетингу;
  • кафедра іноземних та ділової української мов.

Кафедри факультету економіки та управління спільно вирішують завдання високоякісної підготовки фахівців, які могли б ефективно реалізувати свої ділові та фахові здібності в умовах глобалізації ринкових відносин. Підготовка бакалаврів і магістрів ґрунтується на інноваційних підходах і технологіях активізації навчального процесу з використанням найкращих здобутків міжнародного досвіду.

На факультеті навчається понад 600 студентів денної та заочної форми навчання. Найкращі студенти факультету отримують імені стипендії ім. Г. І. Гутовського, обласні іменні стипендії вищих навчальних закладів Дніпропетровської області, іменні стипендії Президента України.

У рамках співпраці з Академією Полонійною в м. Ченстохова (Польща) студенти факультету навчаються за програмою «Подвійний диплом» та отримують дипломи європейського зразка.

Студенти підвищують свою академічну мобільність та професійність завдяки участі у програмі Європейського Союзу «Еразмус+», яка дозволяє навчатися та проходити практику за кордоном у провідних вищих навчальних закладах.

На факультеті економіки та управління бурно розвивається студентське самоврядування. Рада студентського самоврядування факультету представляє молоду, амбітну команду, що своєю активною діяльністю надихає студентство до нових звершень. Метою студентського самоврядування факультету є участь студентів в соціальному житті для розвитку самоповаги та соціальної компетенції, потреба сформувати у молоді активну життєву позицію та лідерські якості. Факультет пишається тим, що саме його студенти беруть участь в створенні проекту «Green Hub КЕІ.by.Krapka», міжнародному конкурсі бізнес проектів «АБРІС» (м. Ченстахово, Польща), конкурсі «Бізнес-трамплін» (м. Київ), конкурсі «Фінансова безпека» (м. Черкаси), конкурсі «Хакатон» (м. Запоріжжя), заходах до міжнародного дня рідної мови, он-лайн конкурсі «Місс весна», «Дебати» та інших соціальних проектах. Рада студентського самоврядування факультету ініціює участь своїх студентів в таких заходах для різностороннього розвитку молоді нашого інституту.

Значний інтерес до випускників кафедр факультету економіки та управління проявляють провідні роботодавці нашого регіону: ПАТ «Arcelor Mittal Кривий Ріг», ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», АТ КБ «Приват Банк» та інші.


« Повернутися