18.05.2019р. в парку відпочинку ім. Богдана Хмельницького відбувся захід EUROFEST 2019. Студенти факультету економіки та управління активно взяли участь в підготовці даного заходу та представили локацію країни Євросоюзу – Болгарії. Студенти факультету економіки та управління діляться своїми враженнями.

 

Шелест Снежана: «Євро фестиваль — це одне з найпопулярніших і інтересних заходів нашого міста. Чому це один з кращих фестивалів? Тому що, крім того, що ти можеш відпочити, зустрітися зі своїми друзями ти можеш дізнатися щось нове про країни Європи і відкрити нові можливості для себе.»

 

Дар’я Черненко:«В суботу, 18-го травня, я опинилася в числі тих хто представляв Криворізький економічний інститут на локації «Болгарія» на цьогорічному Еврофесті. Сказати що це було круто — нічого не сказати. Немає нічого крутішого від дарування щирих емоцій, адже від цього можна і самому ці емоції відчути. Що може бути кращим, ніж  коли люди зупиняються біля твоєї локації, проходячи повз. Що може бути кращим, коли по закінченню фестивалю, корзинки із солодощами повністю розібрані, а половина людей в парку має кульки з логотипом КЕІ та яскравий аквагрим на щічках, або руках. А найголовніше — кожна  ця людина щиро усміхається, бо  ти її «усміхнув». Не може не вражати те, що майже кожна третя людина просила намалювати їй на щоках український прапор. «Україна в Європі» — символічно звучить. Можливо, саме тому нам і потрібно відзначати цей день: нам варто ознайомлюватися з європейськими стандартами, бо «йти в Європу», в першу чергу, означає зовсім не офіційну євроінтеграцію України, а, перш за все, переймання європейських стандартів та мислення.»

 

 « Повернутися